امروزه فست فودی ها غذاهای مختلفی را برای مشتریان و طرفداران این نوع غذا سرو می کنند غذاهایی مانند مرغ سوخاری، کباب ترکی از جمله غذاهای پرطرفداری می باشد که توسط فست فودی ها ارائه می شود، راه اندازی فست فود که تمامی این غذاها را آماده و به فروش برساند نیازمند تهیه ی لوازم و تجهیزات فست فود مانند جوجه گردان، دستگاه مرغ سوخاری و. می باشد در ادامه ی مطلب در خصوص دستگاه ساخت کباب ترکی، انواع و نحوه ی کارکرد این دستگاه مطالبی را ارائه خواهیم کرد پس اگر شما هم به فکر راه اندازی کسب و کاری مانند فست فود می باشید بهتر است این مطلب را از دست ندهید.

راه اندازی فست فود

همان طور که اشاره شد راه اندازی این کسب و کار نیاز به خریداری لوازم و تجهیزات فست فود دارد از جمله تجهیزات فست فود می توان به بشقاب پیتزا، انواع اجاق گاز فست فودی، تاپینگ پیتزا، دستگاه ذرت مکزیکی، تخته کار پلاستیکی ،  جوجه گردان و . اشاره کرد.

دستگاه کباب ترکی

یکی از پرطرفدارترین غذاهایی که در اصل ترکیه ای بوده ولی در چند سال اخیر در بین ایرانیان نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است کباب ترکی می باشد این غذا در اکثر فست فودها و حتی رستوران های بزرگ طبخ می شود، همان طور که می دانید اصلی ترین و ضروری ترین وسیله برای پخت این غذای خوشمزه خریداری دستگاه کباب ترکی می باشد این دستگاه به صورت تک سیخ، دو سیخ، سه سیخ و حتی چهار سیخ در بازار موجود می باشد، به طور کلی دستگاه کباب ترکی تک سیخ حجم و ظرفیت کمتری دارد شما با توجه به فست فود و رستوران خود و حجم غذایی که می خواهید آماده کنید می توانید یکی از انواع این دستگاه ها را خریداری کنید.

 

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی دستگاه ,کباب ,اندازی ,ترکی ,آشپزخانه ,تجهیزات ,کباب ترکی ,دستگاه کباب منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت سایبان برقی شاهد آدرین رضایی خدمات ریش تراش حمید مغرور سورنا موزیک آنچه كه بايد يک كبوتر باز بداند سایت عاشقانه | ابزار وبلاگ نویسی | لاو اسکین ░█░(|m-i-i-m |مجله اینترنتی ایران من})░█░ جواب فصل پنجم جویا مجد رمز جیتی ای ۵ برای پلیسشن ۲ دو خواب یوسف آباد تواین دنیای انشا تصویر نویسی کلاس هفتم بازیگرنقشپیریغلامدرسریالپسازباران تعطیلی اصفهان 25 دی خاطرات آمپول خوردن در خواب خدا تقاصمو ازت میگیره رفعتلگرامبرایویندوز