از جمله ملزومات مورد نیاز برای راه اندازی رستوران، کترینگ و یا تهیه ی غذا فراهم آوردن امکانات مورد نیاز آن می باشد این امکانات تهیه ی وسایلی مانند اجاق گاز بزرگ ، دیگ و اجاق پلوپز می باشد که برای هر رستوران صنعتی از واجبات محسوب می شود. در ادامه ی مطلب درباره ی برخی از مهم ترین وسایل برای راه اندازی تالارهای پذیرایی و موارد مصرف هر یک خواهیم پرداخت.

راه اندازی تالار عروسی

یکی از کسب و کارهایی که امروزه به عنوان پر درآمدترین شغل ها شناخته شده است راه اندازی تالار عروسی می باشد اولین قدم برای راه اندازی تالار عروسی فراهم آوردن فضایی بزرگ برای این کار می باشد علاوه بر این فراهم کردن آشپزخانه ای بزرگ نیز در این تالار از ملزومات راه اندازی تالار عروسی می باشد چرا که تهیه ی غذا در انواع متنوع و در سطح زیاد قطعا به آشپزخانه ای بزرگ با وسایل خاص نیاز می باشد.

میز برنج

این میز در ابعاد بزرگ برای پاک کردن برنج، حبوبات و. می باشد که بر روی سطح این میز حفره ای بزرگ وجود دارد که برای جداکردن انواع مختلفی از برنج و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. میز برنج از جنس استیل بوده و در اندازه های مختلفی به فروش می رسد.

اسکرابر

احتمالا تاکنون نام وسیله ای به نام اسکرابر به گوشتان خورده است این وسیله یکی از مهم ترین تجهیزات برای نظافت صنعتی به شمار می رود. اسکرابر یا زمین شوی صنعتی وسیله ای می باشد که به صورت مکانیکی کار شست و شوی و خشک کردن سطح را انجام می دهد. این دستگاه از یک برس بزرگی تشکیل شده است که با سرعت زیاد بر روی سطح زمین حرکت کرده و تمام آلودگی ها را از روی سطح پاک می کند. نکته ی مهم در خصوص استفاه از این کف شوی این است که برای هر نوع سطحی قابل استفاده می باشد.

منبع:تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل

 


راه اندازی آشپزخانه صنعتی اندازی ,تالار ,عروسی ,صنعتی ,آشپزخانه ,برنج ,تالار عروسی ,اندازی تالار ,آشپزخانه صنعتی ,بزرگ برای ,فراهم آوردن ,اندازی تالار عروسی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تلکـه | ترفند | آموزش ✨انجمن شرطبندان بت نیوز سايت تفریحی هامون همه چیر پروفایل سیاه | Profilesiah برترین ها آموزش هک اکانت ps4 و ps3 و ps vita فروشگاه عینک آفتابی ویفر شاپ هواداران حمید هیراد دانلود جلد دوم رمان جادوگر بحث آزاد کشور ایران چهارم ابتدایی ورباره کشور ایران داستانی کوتاه از زبان خط فارسی پایه ششم دانلود رمان نامادری رمانهوس باز تورو دوست دارم میخوام که بذارم به پای تو هر چی که دارم وصلشدنتلگرامباپروكسی تصویرنویسی صفحه۵۵ درسآزادپنجم جستیران چیست ۴۰ مکعبی که از ۲۷مکعب کوچک تشکیل شده