برای راه اندازی کسب و کارهایی مانند کافی شاپ، فست فود، رستوران و یا تالار پذیرایی باید وسایل و لوازم مورد نیاز آن را تهیه کرد علاوه بر تجهیزاتی که برای طبخ و آماده سازی غذا در این کسب و کارها مورد نیاز است خریداری تجهیزاتی که بتواند غذا را به راحتی در اختیار مشتریان قرار دهد نیز از امور ضروری به حساب می آید. یکی از وسایل مهم که از جمله تجهیزات سلف سرویس محسوب می شود خریداری کانتر می باشد کانتر ها به دو صورت سرد و گرم و در چند نوع گازی، برقی و ساده در بازار به فروش رسیده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد اگر می خواهید درباره ی هر یک از کانترها اطلاعات بیش تری به دست آورید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

کانتر ساده

این کانتر می تواند در رستوران به شما کمک کند تا غذای آماده شده به صورت راحت و ریلی در اختیار مشتریان قرار بگیرد، این وسیله از معمولا از جنس استیل و در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شود. کانتر ساده را می توانید با قیمت های مختلف در بازار پیدا کنید لازم به ذکر است قیمت این کانترها با توجه به جنس و اندازه ی آن ها متفاوت می باشد اما نکته ی مهم در خصوص کانتر ساده راحتی در جابه جایی این کانتر می باشد.

کانتر گرم گازی

این نوع از کانتر هم توسط کپسول و هم گاز شهری کار می کند، کانتر گرم گازی توسط بخار آب می تواند غذای سرو شده را تا مدت زمان بیشتری نگه داری کند، کانتر گرم گازی هم با توجه به اندازه ی مشتریان ساخته می شود علاوه بر این با توجه به سفارش و نیاز مشتری به این کانتر تجهیزاتی از قبیل کشو برای نگه داری غذا و ریل نیز اضافه می شود.

کانتر گرم برقی

عملکرد این نوع از کانترها مانند کانتر گرم گازی بوده با این تفاوت که این کانتر با انرژی برق کار می کند، این کانتر از مرغوب ترین و بهترین ورقه های استیل ساخته شده است، کانتر گرم برقی به صورت دو، سه و حتی 5 لگنه در بازار به فروش می رسد.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی کانتر ,ساده ,گازی ,ساخته ,کند، ,توجه ,کانتر ساده ,کند، کانتر ,باشد کانتر ,مشتریان قرار ,اختیار مشتریان منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبرگزاری ورزش والیبال جملات شیرین فرش آریامهر کاشان کالای ایرانی تبادل لینک مد پیکس عکاسی مستند انجمن موی تای استان لرستان ویکی اپ | Wiki App biogr4phy ایا زمان ثبت نام ازمون وکالت مشاوران قوه قضائیه مجددا تمدیدشد؟ دانلود اهنگ میدونی ذات کثیفتو دادی نشونم دانلود اهنگ کبوتر شکسته پر از علی اردین غنچه های زخمی واریزحقوق اردیبهشت فرهنگیان97 اهنگ با برف امسالم برنگشتی از سارن دانلود اهنگ نگاه بکن به چشمام بخاطر تو خیسنgo دانلودرمان سبک باران ساحلها تلگرام طلايي اپل میهندی آهنگ جانه من چوپکه چوپکه ساری دنیاسی چوپکه