امروزه مرغ سوخاری به یکی از غذاهای محبوب تبدیل شده است و راه اندازی فست فود مرغ سوخاری  یکی از مشاغل نسبتا جدید به حساب می آید برای تاسیس این فست فود باید لوازم و تجهیزات صنعتی مانند سرخ کن، مرینیتور مرغ و . را خریداری کرد. البته این فست فودها علاوه بر مرغ سوخاری به طبخ انواع گوشت، ماهی، میگو و قارچ سوخاری می پردازند و تمامی این غذاها در منوی فست فودهای مرغ سوخاری برای مشتریان ارائه می شود.

 سرخ کن صنعتی

همان طور که می دانید وسیله ای مناسب برای سرخ کردن انواع خوراکی ها سرخ کن می باشد ازسرخ کن صنعتی می توان در رستوران ها، کافی شاپ ها، کترینگ و فست فودی ها استفاده کرد چرا که می توان در مدت زمان اندک حجم بالایی از مواد غذایی را سرخ کرده و به مشتریان ارائه دهید لازم به ذکر است انواع سرخ کن های صنعتی با قیمت های مختلف در بازار به فروش می رسند که شما می توانید با توجه به نیاز و کسب و کار خود اقدام به خریداری آن ها کنید قیمت این سرخ کن ها باتوجه به اینکه از نوع تایمر دار باشند یا خیر متفاوت خواهد بود علاوه بر این برخی از سرخ کن های صنعتی دارای چراغ هشدار دهنده نیز هستند.

اجاق گاز صنعتی دارای گریل

خریداری اجاق گازهایی که کارکردهای زیادی دارند برای رستوران ها و محیط هایی که آشپزخانه های کوچکی دارند مناسب می باشد یکی از اجاق گازهای چند کاره که می توان از آن در پخت غذا، گریل استفاده کرد  اجاق گاز صنعتی دارای گریل می باشد، علاوه بر این این اجاق گاز دارای دو فر به صورت مجزا می باشد.

آبچکان کابینتی

یکی از مهم ترین وسایل و ضروری ترین لوازم در تمامی آشپزخانه ها آبچکان کابینتی می باشد، این آبچکان را می توان در بالای سینک ظرفشویی نصب کرد. این آبچکان فضای کمی را اشغال می کند و به صورت کشویی می باشد.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی صنعتی ,سوخاری ,توان ,اجاق ,آشپزخانه ,دارای ,صنعتی دارای ,مشتریان ارائه منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کسب درآمد از اینترنت مرجع سمپ جی تی آی سن اندریاس آنلاین خرید ادکلن تام فورد مقالات طراحی سایت محتوای بازاریابی فروشگاه خرید اینترنتی دونفره خرید اینترنتی هسویام دعوت به نماز enca love on my body 720p download دانلودآهنگحامدمیراناشکاموندیدرفت دانلود رمان انتقام_ یک _ بوسه تحقیق چاه وقنات سوم ابتدایی قبول شدگان دانشگاه فرهنگیان اردبیل98 فیلم سوپرخارجی google chrome download free windows 7 setup دانلود س لیس زدن باسن دانلود آهنگ قدیمی حمیده چشم درشته دانلوداهنگفیلمجمسریسترکیعشقاجارهای هم خانواده های کلمه معاصر