امروزه با توجه به تقاضای بیشتر مردم در مصرف غذاهای فست فودی، راه اندازی فست فود یکی از مشاغل پر درآمد به حساب می آید و باعث شده افرادی که به دنبال راه اندازی شغلی جدیدی هستند به فکر احداث و راه اندازی فست فود باشند. اما نکته ی حائز اهمیت این است که تاسیس یک فست فود که بتواند نظر افراد زیادی را به خود جلب کند چندان ساده نیست و نیاز به فوت و فن هایی دارد اگر شما هم تصمیم به راه اندازی فست فود دارید بهتر است این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا درباره ی نحوه ی راه اندازی و تجهیزات مورد نیاز آن بیشتر بدانید.

تجهیزات فست فود

با توجه به جایگاه خوبی که امروزه فست فود و خوردن غذاهایی مانند سوسیس و کالباس در بین مردم دارد راه اندازی آن نیاز به فراهم کردن تجهیزاتی دارد که با توجه به مدل فست فودی که شما در نظر دارید مانند پیتزا، مرغ سوخاری، انواع برگر، کنتاکی و. می تواند متفاوت باشد ولی تهیه ی یکسری از وسایل و تجهیزات برای راه اندازی هر فست فودی از الزامات اولیه به حساب می آید برخی از این وسایل و دستگاه ها عبارت است از: تجهیزات حمل و نقل، تجهیزاتی مانند ظروف، فر و اجاق که برای آماده سازی غذا مورد نیاز می باشد و کانتر گرم و سرد که در ادامه ی مطلب به بررسی کانتر گرم و فر ساندویچی و انواع آن ها خواهیم پرداخت.

فر ساندویچی

یکی از انواع فست فودها که مورد استقبال افراد زیادی قرار دارد فر ساندویچ می باشد، این فر از یک فر اغذیه، فر ساندویچی، هود، صفحه ی گریل و برگر و سرخ کن تشکیل شده است به طور کلی با تهیه ی این فر می توانید تمامی نیازهای خود را برای آماده سازی غذا در فست فود برطرف کنید. این فرها از جنس استیل و چدن بوده و با کیفیت و قیمتی مناسب در بازار به فروش می رسند.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی اندازی ,تجهیزات ,وسایل ,انواع ,مورد ,توجه ,آماده سازی ,برای آماده ,مورد نیاز ,افراد زیادی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار ابران و شمال دانلود برنامه اندروید گروه شیطان ستیزی ايران همراه - پایگاه ادیت (*gta sanandreas*) آموزش کسب درآمد از اینترنت eaon.ir بازی انلاین و قالب رزبلاگ بازی و برنامه اندروید فیلم و سریال درمان و پیشگیری دانلود اهنگ دیلبر از نیها کارا موادی که از سنگ ها تهیه میشود کاربرد آنها بنشین رفیقوم تا درد دل بگویم دانلود سریال ایرانی ریکاوری قسمت سوم رایگان آپولود بوی موادی که از سنگها تهیه مومیشوند پاسخ انشای صفحه66 انشا اردوی دانش اموزی چگونگی نوشتن متن در مسابقه تصویر نویسی جشنواره نوجوان خارزمی آهنگ تو گم شدی ک گم بشه دانلود آهنگ مشکی پوش از ویدا با کیفیت 320