فست فودی ها امروزه خوش میدرخشند و از هر گروه سنی طرفدار جذب کرده اند.اما اگر قصد دارید یک فست فودی راه اندازی کنید باید بالا و پایین ها و دشواری های این کار را بلد باشید زیرا کار ساده ای نیست .کیفیت غذا،محل فست فودی شما،تزیینات غذا و حتی رفتار فروشنده در کار شما تاثیر گزار است و میتواند عامل های مهمی برای جذب مشتری باشد.

پاتیل سرخ کردنی

بیشتر غذاهای فست فودی سرخ کردنی هستند پس شما نیازمند یک پاتیل سرخ کردنی هستید.این دستگاه را با مقداری زیادی از روغن پر کنید و بارها تا زمانی که روغن شما سلامت است میتوانید غذا را سرخ کنید.البته این دستگاه در حجم و اندازه های مختلفی ساخته شده است و در حجم های پایین به طبع روغن کمتری مصرف میکند.

راه اندازی فست فود

فست فود ها متشکل از غذاهایی لذیذ و همه پسند است که به راحتی و در زمان کمتری آماده سرو کردن می شود.بنابراین راه اندازی فست فود میتواند شغل خوبی باشد البته اگر شما مهارت لازم برای طبخ چنین غذاهایی را داشته باشید. چیزی که در رستوران های فست فودی حائز اهمیت است کیفیت و نظافت رستوران شما و تزیینات غذا است .همچنین شما باید از راهی خلاقانه و تک برای تبلیغ کار خود نیز بهره بگیرید.

بشقاب پیتزا

پیتزا از محبوب ترین ومعروف ترین غذاها در فست فودی ها میباشد که مشتریان زیادی برای خوردن آن به رستوران می آیند . ممکن است هر کس تمایل داشته باشد در اندازه های مختلفی پیتزا بخورد پس برای این کار باید از بشقاب پیتزا استفاده کنید که در اندازه های مختلفی وجود دارد و شما میتوانید خمیر پیتزای خود را متناسب با آن اندازه بگیرید.

آبسردکن استیل دو شیر

آبسردکن استیل دو شیر در هر جایی قابل نصب میباشد و توانایی ارایه آب بسیار خنک را در گرم ترین فصل سال نیز دارد .این دستگاه جای نسبتا کمی را اشغال میکند

منبع:تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل

 


راه اندازی آشپزخانه صنعتی فودی ,پیتزا ,اندازی ,اندازه ,استیل ,رستوران ,آشپزخانه صنعتی ,آبسردکن استیل ,بشقاب پیتزا منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روزانه موزیک آواک | دانلود آهنگ | فیلم | سریال بروز ترین سایت جن ارشد مهندسی عمران IRmmD | © 2019 | Soft App Download صفحه اصلی استاپ شارژ نمونه سوالات پیام نور کارشناسی و کارشناسی ارشد battleofthrones وبلاگ شارژر | آموزش و اخبار ایرانسل همراه اول رایتل hotgeram android 3.3.2 شماره پیامک 10001420برا استعلام سبد حمایتی پیام رسان ایتا اندرویدپایین بازنویسی حکایت صفحه66پایه. هشتم تلگرام طلايي مقدمات برنامه ریزی درسی مجسم شدگلین خانم اهنگ عرق توی چهارلیتری چه حالی داره ساقی متن رمان مرد رویاهای من بریز ای ساقی می که امشوی خرابم