راه اندازی خط سلف سرویس نیاز به خریداری تجهیزات خط سلف سرویس دارد، البته تجهیزات زیادی برای راه اندازی سلف سرویس نیاز می باشد که در مطلب قبلی به آن ها پرداخته شده است در این مطلب قصد داریم در خصوص برخی از لوازم و تجهیزاتی که برای تاسیس فست فود نیاز است بپردازیم.

میز استیل صنعتی

این میز یکی از لوازم و تجهیزات ضروری برای انواع، کترینگ، تهیه ی غذا، رستوران ها و فست فودی ها می باشد، این میز از جنس استیل بوده و برای تجهیزات اولیه و انواع پخت و پز می توان از آن استفاده کرد. این میز به دلیل اینکه از جنس استیل بوده در برابر حرارت و رطوبت مقاومت بالایی دارد.

کانتر گرم آشپزخانه صنعتی

یکی دیگر از ملزومات هر آشپزخانه ی صنعتی کانتر گرم می باشد، این کانتر با برق و یا گاز کار می کند و برای گرم نگه داشتن غذا به مدت طولانی مناسب می باشد. به طور کلی این کانتر برای انواع کترینگ، فست فود و آشپزخانه های صنعتی مناسب می باشد. این کانتر با تنظیم دما می تواند گرمای مورد نیاز برای نگه داری غذا را فراهم کند.

کانتر قاشق و چنگال

از دیگر ملزومات ضروری جهت راه اندازی خط سلف سرویس خریداری کانتر قاشق و چنگال می باشد. در واقع کانتر قاشق و چنگال محفظه ای برای نگه داری قاشق، چنگال و کارد می باشد که با توجه به نیاز در اندازه های مختلف و حتی به صورت سفارشی ساخته می شود.

اجاق 4 شعله فردار صنعتی

رویه ی اجاق گاز چهار شعله فردار صنعتی از جنس چدن بوده و در ساخت این اجاق کلیه ی نکات ایمنی رعایت شده است، این اجاق گاز با دارا بودن 4 شعله می تواند تمامی نیازهای شما را در یک آشپزخانه ی صنعتی فراهم کند . علاوه بر این این اجاق 4 شعله دارای فر می باشد.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی کانتر ,صنعتی ,آشپزخانه ,تجهیزات ,اجاق ,سرویس ,کانتر قاشق ,شعله فردار ,فردار صنعتی ,آشپزخانه صنعتی ,استیل بوده ,شعله فردار صنعتی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طب برتر انجام پروژه های data base گناوه موزیک لیان دانلود جوملا-اسکریپت-آموزش HTML -آموزش کامل برنامه نویسی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی گلستان دوزین دانلود فروشگاه خرید اینترنتی دونفره 2019 دبیرستان متوسطه اول لاله آیاکتاب خیاطی ایرانی خانن غفاریان در آینترنت است دانلود فیلم سلطان قلبها کامل کیف عالی فایده ضرر های تغییر در ژن های جانداران توی این دنیای نامرد عشقمو چگونگی نوشتن متن در مسابقه تصویر نویسی جشنواره نوجوان خارزمی موادی که از سنگ تهیه میشود چیست دلیل جدایی کتایون ریاحی از همسرش بازار کار رشته الهیات دانلود فیلم اسلحه دوبله شرایطکارتلاله