چه رستوران ها و چه تالار های پذیرایی به طور کلی هر جایی که در آن غذا در حجم و اندازه ی زیاد تهیه می شود نیاز به یک سری از وسایل دارند که با یکدیگر مشترک اند. برای آغاز این سبک از مشاغل تهیه این لوازم ضروری است .این وسایل شامل وسایلی که در آشپزخانه برای طبخ غذا مورد استفاده است و چه وسایلی که برای مشتریان مورد استفاده است مانند انواع بشقاب و غیره میشود.

دم کن برنج

برنج یکی از مواد غذایی است که کاربرد فراوانی دارد پس اگر میخواهید آن را در مقیاس بالا تهیه کنید باید یک دم کن برنج نیز داشته باشید.این دستگاه فضای کمی را در بر میگیرد و برای طبخ انواع مختلف از برنج یا هر چیز دیگری مناسب است  همچنین از این وسیله برای نگهداری برنجی که قبلا پخته شده هم استفاده میشود.

راه اندازی تالار عروسی

راه اندازی تالار عروسی شغلی است که در زمانی متقاضیان خود را دارد.باید در نظر بگیرید که اگر میخواهید یک تالار پذیرایی افتتاح کنید ،نباید از هم صنف های خود غافل شوید زیرا افراد دوست دارد یک شب بیاد ماندنی داشته باشند وبرای همین سراغ بهترین ها میروند .پس از هیچ عاملی در بهترین بودن خود غافل نشوید.

پاتیل استیل

انواع مختلف سوپ ها حلیم وآش های مختلف همواره طرفداران زیادی داشته است اما یک مشکلی وجود دارد آن هم نگهداری این سبک غذاها است اما پاتیل استیل به این منظور طراحی شده است.این وسیله کارایی های مختلفی دارد اما بیشتر برای نگهداری از انواع مختلف آش و حلیم و مانند آن استفاده میشود.برای این پاتیل یک درپوش نیز تعبیه شده تا غذا از آلودگی ها محافظت شود.

سینک صنعتی

سینک صنعتی از جمله وسایلی است که به بخش بهداشتی یک آشپزخانه مربوط میشود.این وسیله کارایی بسیاری دارد واز آن برای شست و شوی تمامی چیزهای که در آشپزخانه وجود دارد چه مواد خوراکی و چه ظروف غذا استفاده میشود. البته تعداد زیاد لگن ها کار را راحت کرده و میتوان هر لگن را برای کاری اختصاص داد.

منبع:تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی آشپزخانه ,استفاده ,میشود ,تالار ,صنعتی ,انواع ,استفاده میشود ,انواع مختلف ,سینک صنعتی ,وسیله کارایی ,آشپزخانه صنعتی ,اندازی تالار عروسی منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اسنپ سازگار,تپسی سازگار,ماکسیم سازگار,الوپیک سازگار,نرم افزارکامپیوتر رشته بازیگری دانلود فیلم خارجی ، آهنگ جدید ، اخبار ورزشی خبر تازه از گیم , بازی های کرک شده و کرک آنلاین وبسایت هواداران بهزاد لیتو کانون منتظران مهدی تبریز خبرگزاری اشکنان پرس سایت تخصصی کمپانی سونی دانلود آهنگ | دانلود فیلم رمان گس دانلود رایگان طلگرام قدیمی نگارش 3 صفحه 76 دریافت شعر عتغیییر شکل پلاستیک شدید در تهیه نانو ذرات دیو کیک جواب گفتگو کنید پایه هشتم جوابفعالیتهایکتابکارافرینیسالیازدهمرشتهبرق پروکسی تلگرام mtproto آیدی کارتونی شش ابرقهرمان عهای بکاپ لیلا اوتادی دانلود آهنگ صدایم کن گاهی چه سخت است