در هر شغلی نظافت اهمیت فراوانی دارد به خصوص در مشاغلی که مربوط به غذاها می شود. در این مشاغل نظافت در کیفیت غذاها نیز تاثیر میگذارد هم چنین در صورت عدم نظافت امکان شیوع بیماری در غذا نیز وجود دارد پس این بخش هم نیاز به یک سری از وسایل دارد که باید تهیه کنید تا آشپزخانه یا رستورانی با نظافت بالا داشته باشید.

دستگاه سیخ شوی

دستگاه سیخ شوی در کبابی ها یکی از ملزومات است .در این شغل به دلیل وجود تعداد بالایی از سیخ های کثیف شستن آن ها با دست سخت و زمان گیر است.این دسگاه مصرف برق و آب زیادی ندارد و از نظر اقتصادی به هزینه های این بخش نیز کمک می کند.

راه اندازی رستوران

شاید هرگاه اسم از راه اندازی رستوران می آید برخی ها آن را شغلی آسان و کم دردسر تلقی کنند اما این طور نیست این شغل دارای سختی های زیادی است اما در شرایطی که بتوان این سختی ها را تحمل کرده واز آن ها با موفقیت عبور کنید میتوانید به شغلی پولساز و آینده ای خوب برسید.به طور کلی در ابتدای راه باید با دقت تمام ابزارهای مورد نیاز را با توجه به استاندارد های لازم خریداری کنید.

آب گوجه گیر خانگی

گوجه فرنگی جزو آن دسته از سبزیجاتی است که در بسیاری از غذاها مورد استفاده است آن هم نه به شکل خالص بیشتر به شکل آب گوجه فرنگی یا رب گوجه فرنگی که این دو چاشنی نیازمند دستگاهی به نام آب گوجه گیر خانگی می باشد.این دستگاه به دوشکل طراحی شده است که هم روی میز قرار می گیرد و هم روی زمین .در نهایت این دستگاه آب گوجه  را بدون مواد اضافی اش یعنی دانه ها و پوست  به شما تحویل میدهد.

قیمت سانتریفیوژ رستوران

در انتخب یک سانتریفیوژ برای رستوران باید به اندازه آن و محیط آشپزخانه خود دقت کنید . این دستگه چه در فست فودی ها و چه در انواع مختلف دیگر رستوران ها کاربرد دارد.قیمت سانتریفیوژ رستوران به دلیل نوسان قیمت ها و ناپایدار بودن آن ها متغیر است.

منبع:تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی رستوران ,گوجه ,نظافت ,دستگاه ,آشپزخانه ,صنعتی ,گوجه فرنگی ,آشپزخانه صنعتی ,سانتریفیوژ رستوران ,قیمت سانتریفیوژ ,اندازی رستوران ,قیمت سانتریفی? منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

adsokhanplus (مثبت اد سخن) سایت تفریح و سرگرمی سایت تخصصی | سی اس انلاین راهنمای مهاجرت فروشگاه ساز ایران شعر ::: IranPoems.ir ::: تلگرام.تا پنج شنبه شب وصل میشود باز نویسی یک حکایت مشکی پوش ویدا چگونه از خود مراقبت کنیم در برابر اعتیاد نحوه مصرف قرص مژسترول دانلوداهنگ یه شاخه گل دستت نشستی کناره اون هواهم که سرده یخ میزنی بدونه اون لاله کارت وام خودرو دانلود آهنگ دل تنگمو غریبم مردم از این دربدری کافی با کارن aditiya pirinti دانلود اهنگ تو یو از جاستین