از جمله لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای آشپزخانه های صنعتی و انواع کبابی ها خریداری کباب پز می باشد کباب پزها انواع مختلفی دارند که برخی از آن ها برای استفاده در آپارتمان ها و به صورت خانگی مناسب بوده و برخی دیگر در آشپزخانه های بزرگ و صنعتی، کبابی ها، سفره خانه های سنتی قابل استفاده است برخی از انواع این کباب پز ها عبارت است از  کباب پز نواری ، کباب پز ذغالی و کباب پز بدون دود که در ادامه ی مطلب به توضیح مختصری در خصوص هر یک از انواع کباب پزهای صنعتی خواهیم پرداخت.

کباب پز بدون دود

این نوع کباب پز که به آن منقل صنعتی نیز گفته می شود قابل استفاده در تمامی آشپزخانه های بزرگ و صنعتی بوده این کباب پز با برخورداری از هود و دودکش می تواند بدون تولید دود در کمترین زمان میزان زیادی کباب را آماده و به مشتریان ارائه دهد. این وسیله از بهترین ورقه های استیل ساخته شده است که کاملا مورد تایید وزارت بهداشت می باشد علاوه بر این هنگام تمیز کردن و شست و شوی این دستگاه هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت و به راحتی می توانید بعد از مصرف آن را تمیز کنید.

کباب پز زغالی

یکی دیگر از انواع تجهیزات رستوران کباب پز زغالی می باشد این کباب پز را می توان یکی از بهترین وسایل برای آشپزخانه ها و رستوران ها دانست، کباب و جوجه ای که روی زغال آماده شود مورد تقاضای افراد زیادی است این کباب پز به شما این امکان را می دهد که با پخت انواع گوشت، مرغ و. با زغال مشتریان زیادی پیدا کنید. کباب پز زغالی در اندازه های مختلف و با توجه به نیاز شما در بازار به فروش می رسد. بر روی سطح پایینی این منقل ورقه ای به صورت شیار دار قرار دارد که برای خروج خاکسترهای زغال تعبیه شده است.

منبع: تجهیزات آشپزخانه صنعتی ابتکار استیل


راه اندازی آشپزخانه صنعتی کباب ,آشپزخانه ,صنعتی ,انواع ,زغال ,استفاده ,برای آشپزخانه ,آشپزخانه صنعتی ,قابل استفاده منبع

مشخصات

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ایران شعر ::: IranPoems.ir ::: کلینیک قو سپید navide آپشن خودرو | گندم کار sarkisozu راهنمای تلفنی تعمیرات موبایل و کامپیوتر SHADMEHR CLASSIC فروش تجهیزات غیرمخرب جوش وبازرسی در ایران ار سنگها چه موادی تهیه میشود واسم خبر آوردن کوچه رو چراغونی کردی کتاب دایره المعارف بدنسازی و پرورش اندام نوین pdf چهار چوب ارزش ها تلگرام ضد برای ویندوز جوابحکایتنگاریصفحه122نگارشیازدهم پایان رمان هوسی در گذشته طريق بستن باتري آلكالاين روش نصب در ویندوز فون کسی این قافله میره به بندر